Gölbaşı’na Hediye Yağmuru

1 adet otomobil ve onlarca hediye Esenlik Gölbaşı müşterilerine dağıtıldı. Esenlik Kazandırıyor Kampanyası çekilişi Cumhuriyet Şubesi önünde yapıldı.

‘Gölbaşı halkı bize değer veriyor’

Çalışanlarıyla mutlu ve güler yüzlü bir kuruluş olduğunu ifade eden Genel Müdür Yardımcısı Mesut Bozkurt; ‘En kaliteli ürünleri en ucuza size ulaştırmak için çabalıyoruz. Çeyrek asırlık bir kuruluşuz ancak Gölbaşı’na 5 yıldır hizmet veriyoruz. Sizlerin de vermiş olduğu değerle her yıl daha da büyüyerek kazandığını halkımızla paylaşıyoruz. Muharrem ayında aşure etkinliğimizden sonra araç kampanyası ile yine sizlerle bir aradayız. Geçen sene kampanyamızın Gölbaşı ayağında otomobil yoktu. Ancak bu sene bir farklılık oluşturarak sizlere otomobil hediye etmek istedik.  Gölbaşı halkı bize değer veriyor bizde sizlere değer vermek istedik. Yaklaşık 11.000 müşterimiz bizden alışveriş yapmış, katılım sağlayanlara bol şans diliyorum’ dedi.

08967 numaralı kuponun sahibi otomobil talihlisi Murat Akdaş; ‘Öncelikle çok teşekkür ediyorum. Arandığımda şaşkınlıkla karşıladım. Çıkmaz çıkmaz diyordum ama otomobil bana çıktı. Eşim bir saat önce kampanyadan bahsetmişti. Bana çıktığını duyunca çok heyecanlandık. Herkese çok teşekkür ediyorum’ ifadelerini kullandı.