Esenlik 2017 Yılı Değerlendirme Toplantısı

Esenlik yönetim takımı yılsonu değerlendirme toplantısını Nevşehir Kozaklı’da yaptı.
Esenlik genel müdürü Hulusi Boyraz, Genel müdür yardımcıları Erhan Soylu, Yusuf Orhan, Kadir Çelik ve yönetim takımında olan Koordinatörler, birim müdürleri ile Nevşehir Kozaklı’da üç gün süren bir çalışma ile 2017 yılının değerlendirmesi, 2018 yılı ile ilgili yapılacak olan yeni faaliyetler kapsamında çalışmalar yapıldı.

Programa yönetim takımında bulunan müdürlerin Eş ve çocukları da katıldı.

Programda bir değerlendirme yapan Esenlik genel müdürü Hulusi Boyraz; Esenliğin kurulduğu günden beri yükselen bir trendi var, son sekiz yılda gerçek anlamda bir başarı hikayesi var Esenlikte çok güzel bir ekip ruhu var çalışanları, tedarikçileri ve müşterileri ile, Esenliğe şirket demek yetersiz olur Esenlik şirketi aşan bir olgu bir lokomotif, Esenlik şehre dokunan, hizmete dokunan, istihdama dokunan güzel bir değer.

Esenlik süper market işletmeciliğinin yanında, Disoaunt market işletmeciliği yapmaktadır.

Epak markasıyla kimya ve temizlik ürünleri üreten ve bu ürünleri üç ülkeye ihracat eden pazarlayan bir konumu yakalamış büyük bir şirkettir.

Nergis markasıyla Et ve Et ürünlerini işleyen pazarlayan, bu alanda bütün TSE belgelerini ve Helal Gıda sertifikası almış bir kuruluştur.

Esenlik aynı zamanda Meston markasıyla şehrin bütün inşaat, altyapı elemanlarını, Kent mobilyaları, Asfalt üretimi ile şehrin yükünü taşıyan bir şirkettir.

Genel müdür Boyraz konuşmalarının sonunda tüm katılımcılara teşekkür edip iyi dilek temennisinde bulundu.

Program sonunda programa katılanlara Esenlik genel müdürü Hulusi Boyraz tarafından plaket ve çeşitli hediyeler verildi.