BU NESİL ÇOK ŞANSLI BİR NESİL

Esenlik genel müdürü Hulusi Boyraz  Malatya Birlik Vakfı Üyeleri İle Hafta sonu bir araya geldi. 

Birlik Vakfı  Toplantı Salonunda Genç Birlik Üyeleri ile Bir araya gelen Hulusi Boyraz Geçmişte yaşanan  28 şubat sürecinin ve  yaşanan sıkıntıları görmeyen bir gençliğin Bugünün şartlarında’ki Türkiye nin 15 Temmuz gecesine kadar   Üzerinde Tuttuğu tehlikeyi ve Dünya Ülkeleri arasında Ne kadar Önemli bir Coğrafya Olduğunu  anlamamışlardı dedi.

Programın açılışında bir konuşma yapan Genç Birlik Vakfı Malatya Şube başkanı Mehmet YILDIRIM malatyanın en önemli kuruluşlarından biri olan Esenliğin Malatya Ekonomisindeki ve gelişen malatya üzerindeki Önemine değinerek Genel müdür Hulusi Boyraz’a Teşekür ettti.

Sonrasında Sohbet ortamında Başlayan söyleşiye Türkiye nin içinde bulunduğu kritik sürecin önemine değinen Hulusi Boyraz Bu millet Osmanlıdan bugüne Dış güçlerle uğraşmaktadır diyerek 15 Temmuz ve 28 şubat döneminde Yaşananların ülke gençliği için birer sınav niteliği taşıdığını dile getirdi.

Konuşmasında gençliğin Ülkemiz için ne denli önemli olduğuna değinen Genel müdür Hulusi BOYRAZ 16 nisan da bu millet ülke istikrarı için eminim en doğru kararı verecektir diyerek Gençlerin sorularını yanıtlayarak programa katılmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Malatya Birlik Vakfı şubesi yöneticilerine ve katılım sağlayan gençlere teşekkür etti.